Job: Marketingový manažer

Marketingový manažer

Druh pracovního poměru: hlavní pracovní poměr Nabízený plat: 35 000 – 45 000 Kč

Hledáme marketingového manažera pro zajištění propagace všech aktivit kláštera Želiv

Znalostní požadavky
– VŠ vzdělání (min Bc.) / SŠ ideálně z oblasti marketingu nebo ekonomie
– Min. 4 roky praxe na obdobné pozici. Nehledáme překvalifikované ředitele marketingu, hledáme pružného šikovného člověka, který chce projekty posouvat dopředu a funkčně reagovat na tržní situace v oblasti gastronomie, hotelnictví, kultury. Nutná zkušenost v oblasti hotelnictví a gastronomie
– Velmi dobrá znalost MS Office
– Dobrá znalost anglického jazyka – slovem i písmem (nutností)
– Perfektní komunikační schopnosti, umění přesvědčit, týmový hráč, kreativita, strategické myšlení, analytické a organizační schopnosti
– Ochota pracovat v dynamickém prostředí, flexibilita a samostatnost, časová flexibilita, ambice učit se a chuť dosáhnout náročných výsledků
– Orientace na výsledek
– Aktivní přístup

Náplň práce:
– Marketingová komunikace / návrhy strategií /
– Řízení a provedení marketingových projektů
– Organizace zajímavých kulturních a jiných akcí
– Aktivní práce se sociálními sítěmi
– Příprava marketingových plánů, strategií
– Správa webových stránek za účasti online specialisty, prezentace,
– Správa sponzoring programu, včetně tvorby zpráv pro sponzory

Další požadavky:
– Komunikativnost a příjemné vystupování
– Loajálnost k zaměstnavateli

Nabízíme:
– zázemí silné a stabilní organizace Kanonie premonstrátů v Želivě (od roku 1139)
– zajímavé ohodnocení 35 000 – 45 000,- Kč
– příjemný kolektiv a prostředí
– firemní benefity (závodní stravování, možnost ubytování, firemní akce – divadlo, zájezdy apod.)

Nástup ihned
Místo práce: Želiv
Druh smlouvy: pracovní smlouva na dobu neurčitou
Pracovní poměr: smlouva na plný úvazek

U nás v Klášteře navazujeme na stoletími prověřenou tradici. A dobře víme, že být nejlepší a neustále posouvat hranice, můžeme jen se správnými lidmi. Proto se rádi staráme nejen o naše zákazníky, ale také o naše zaměstnance. Zažij to na vlastní kůži!
Zobrazit tlačítka pro sdílení
Schovat tlačítka