Ubytování

Klášter v Želivě nabízí kvalitní ubytování v historických prostorách známého premonstrátského kláštera, který se nachází v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny. Klášter je pohodlně dostupný z dálnice D1 jak ze směru z Prahy, tak i z Brna. Klášter nabízí ideální podmínky pro odpočinek a relaxaci, ale rovněž jsme schopni poskytnout profesionální služby a zazemí pro uspořádání konferencí a firemních akcí, oslav a svateb.

Vážení příznivci našeho kláštera, dovolujeme si Vás upozornit na předem plánované opravy našeho ubytování, které budou budou probíhat od 16.12.2016 do 16.5.2017. V této době bude Klášterní ubytování uzavřeno.

Zanechte nám svůj e-mail a rádi Vás budeme informovat o znovuotevření a akcích, které pro tuto příležitost připravujeme.

V rámci oprav máme v plánu zmodernizovat pokoje a zlepšit jejich vybavení pro Vás, naše hosty. Sledujte proto naše webové stránky, kde Vám budeme přinášet aktuální informace o znovuotevření klášterního ubytování. Každopádně objednávat si své pobyty můžete již nyní!

Zobrazit tlačítka pro sdílení
Schovat tlačítka